Eurozima 2023

 

Prihlasovací formulár – predbežná rezervácia pobytu v zimnom tábore Euromesto

S vypĺňaním prihlasovacieho formulára by ste nemali mať problém, pri každej otázke sú podrobné inštrukcie. Ak by predsa len nejaký problém nastal a budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu  leto.euromesto@gmail.com

 

Pre „osobnejší“ kontakt s poradkyňou pre styk s verejnosťou Baškou Krištofičovou, ktorá má na starosti celý proces prihlasovania obyvateľov do Euromesta, ponúkame možnosť on-line rozhovoru. Stačí, keď ju prostredníctvom Facebooku požiadate o priateľstvo – Baška BašBaš Krištofičová. Ak Vám nevyhovuje ani e-mail komunikácia ani on-line komunikácia a potrebujete sa skontaktovať telefonicky, pošlite e-mailom telefónne číslo a Baška Vám zavolá vo večerných hodinách naspäť. (Z dôvodu pracovnej vyťaženosti v mimoeuromestskom živote je pre ňu najjednoduchšia elektronická komunikácia a veľmi Vám touto cestou ďakujeme, že máte pre to pochopenie 🙂

 

Po vyplnení prihlasovacieho formulára Vám bude na uvedený e-mail zaslaný link na e-prihlášku a v predmete tohto e-mailu nájdete Vaše unikátne číslo prihlášky. V prípade, že chcete prihlásiť viac detí, treba vyplniť formulár pre každé zvlášť.

 

Odporúčame vypĺňať e-prihlášku obratom, nenechávať si to na „poslednú chvíľu“, pretože až jej vyplnením a uhradením zálohy  bude rezervácia pobytu platná. Vyplnenie a zaslanie prihlasovacieho formulára je len predbežná rezervácia a nezaručuje miesto na konkrétnom turnuse.

 

Ak by Vám po vyplnení prihlasovacieho formulára neprišiel e-mail s linkom a číslom prihlášky (najneskôr do 3 dní), informujte nás prostredníctvom e-mailu.

 

Bez názvu-1